Voornmaam Achternaam Adres Woonplaats E-mail Telnr Act/Groep Cat Motto Reknr Bouwlocatie Muziek? Opmerking
Vogels Joost Swanegat 10 Leende joost_vogels@hotmail.com 0646854039 Buurtschap Oostrik GG Zwaar Geschut NL23RABO0127409432 Bouwschuur Brouwershuis ja
Wendy Borgers Kerkstraat 15 Leende W.schenkels@chello.nl 0621115057 De Lindse Lady’s KG Wij zijn de parels van de optocht ja We zijn met een groep van 7 personen
Leo Janssen Broekerstraat Leende Leojanssen123@gmail.com 0647684073 Obelisk GG Obelisk hakt er op los NL29RABO0177022302 Broekerstraat 7 ja Niet tussen de grote wagens aub
Cis van Weert St. Jacob & St. Annastraat 3 Leende weert040@planet.nl 0610724338 c.v. De Rauwdauwers WA Hof-kapel NL29RABO0335581897 Jan Emmers ja
Marcel Smits lindenlaan 33 leende smitske3@hotmail.com 0646341518 cv de lolmakers WA Nog eend(t)je dan ! NL37 RABO 0168481405 mr. H. Hulsen ja
Stan Vlassak oostrikkerstraat 25 leende stanvlassak@hotmail.com 0653489709 Cv Hatseflats WA 'k weet niet waar ik naar toekan NL34 RABO 0306 7483 63 Boschhoven 48a ja
Peter Vos Kraanven 20 Leende pghvos1@gmail.com 0629039060 Peter & John IN We schiete eut ôzze slof nee
Ludo Umans Strijperstraat, 68a Leende ludo.umans@gmail.com 0655925012 Buurtschap Strijp GG Rock nauw, rol-later NL39RABO0127431551 Hans Hulsen ja
wilma van de laar oude dijk,, 1 leende erikvandelaar@hetnet.nl 0615663660 kruis en zo KG dans-meej-rietjes ja
Iris Bertens Jansborg 1 Leende Irisbertens@hotmail.com 0646451741 C.V. Nie Te Houwe GG Wij drinke mééj maote! NL80 RABO 0170 2410 84 N.v.t. ja
Bart van Weert Harrie Weijershof 6 LEENDE Bartje91@hotmail.com 0613243365 C.V. De Lolmakers IN Carnaval vier je niet in je eend(t)je! Nvt nee Graag 3 a 4 startnummers voor de grote wagen van C.V. De Lolmakers
Maikel Maas Voordenweg 6 Leende maikel18@planet.nl 0611125887 cv wîtte wel GG Meej carnaval oefenen wij aan de Bâr NL43RABO0179181173 ja
Het Goed Carnavalsstraat 1 Leende Inge.vanmierlo@hotmail.com 0650245792 Het Goed KG Kringloop nee Wij willen niet bekend maken wie we zijn!
Jan Groenen Krokuslaan 37 Leende j.groenen1@kpnplanet.nl 0630363193 Buurtvereniging De Houttuin KG Brass Band (e) De Vrolijke Noot ja Enkele personen van de groep maken slagwerkmuziek. Daarom graag niet in de buurt van iets met luide muziek. Misschien een beetje voor in de optocht indien mogelijk. Anders even overleg.
Anita Beelen Dorpstraat 92B 5595CK Leende anita.beelen@outlook.com 06-14811002 ' HegWèuw ' IN Mijn motto is dat bijna niemand deze uitdrukking kent. Deze is nl. van vroeger (1891), geeft natuurlijk veel spraakstof langs de kant van de weg en is leuk als thema. (mijn moeder van 88 jaar vindt het maar niks, daar krijg je een bijnaam van, waarschuwde thuis aan de Dorpstraat nee geen
Everard van Mensvoort Strijperstraat, 4a LEENDE everardenels@hotmail.com 0625351039 moppentapper IN moppentapper nee
Jürgen Bovée Pomperschans 8 Leende jurgen.bovee@upcmail.nl 06-51393435 Jeugdprinsenwagen WA Jeugdprinsenwagen nl74abna0454626673 ja
Anja Van der kruis Kapelstraat 2 Leende Anjavanderkruis@gmail.com 0627217203 Duo onbekend IN Geen idee, maar we laten ons niet kennen nee
Rian Verduijn Julianastraat 18 Leende rianverduijn18@gmail.com 06-18881973 Familie van de jeugdraad GG Wij zetten Blaosdonk op z'n kop NL68RABO0127428119 nee Als familie van de jeugdraad sluiten wij aan bij de leus van de jeugd. We maken gebruik van de muziek van de jeugdprinsenwagen. Dus zouden we graag voor de jeugdprinsenwagen ingedeeld worden. Groetjes Rian
Ronald en Thea Tax Breedvennen 56 Blaosdonk Taxleende@gmail.com 0646005708 Elf zonder Raad IN We witte mee ozze tied ginne raod nee
Johan Bax Strijperstraat 73 Leenderstrijp johan.bax@hslnet.nl 06-52667795 Boer zoekt vrouw IN Ziede gij mij zitte? Is bekend bij Frans van Dooren... nee
Sanne Van de Laar Oude Dijk 1 Leende Sanne_van_de_laar@hotmail.com 0681581726 Cv op zu’n Kantje WA Disney te filmen NL15RABO0172405742 Hulsen ja
Annelies Kerkhofs Broekerstraat 37 Leende Annelieskerkhofs@planet.nl 0623106470 Duo... de weg kwijt IN Wij raken altijd alles kwijt, Behalve de kilo's..! nee
Powered by ChronoConnectivity 6 - ChronoEngine.com